Kliknij aby przejść do Jeździeckiego Sklepu Internetowego Cwał

Siodło western Daw-Mag Alex

Kategoria: Siodła western
Producent: Daw-Mag
Westernowe siodło ALEX to bardzo wygodne, duże, kompletne siodło wykonane z najwyższej jakości skór bydlęcych. Przeznaczone jest do jazdy w terenie, doskonale nadaje się także na dłuższe rajdy. Produkowane w szerokiej gamie rozmiarów, od 11,5" do 19,5". Dostępne jest w dwóch wersjach wykończenia: STANDARD (100% skór krajowych) oraz EXCLUSIVE (40% skór krajowych, 60% skór z importu). Do wyboru mamy kolory: czarny, brąz, jasny brąz, mieszany.
 
Siodła westernowe DAW-MAG nadają się do jazdy w terenie, do długich rajdów oraz do wykonywania elementów w stylu "raining" lub w stylu "old-style". Siodła western produkowane są w czterech rozmiarach: 11,5", 15,5", 16,5" oraz wersja XXX - 19,5". Konstrukcja terlicy wykonana jest z żywic poliestrowych zbrojonych tkaniną z włókna szklanego. U góry posiada "Horn" wykonany ze stali. Odpowiedni kształt i szeroki rozstaw ławek powoduje, że siodło przylega doskonale do większości grzbietów końskich. Puśliska wyposażone są w specjalne, płaskie, przesuwne sprzączki umożliwiające szybką zmianę długości.
 
Cały montaż do konia odbywa się za pomocą popręgu tradycyjnego z podpinką lub wiązania typu "krawat". Wykonane ze skór bydlęcych roślinnie garbowanych. Siodła wykonywane są w wersji klasycznej gładkiej lub wersji ozdobnej z odszywanym siedziskiem oraz wyciskami na brzegach tybinek.
 
Rozmiary siedzisk: 11,5" 15,5" 16,5" 19,5"
Dostępne wersje:
- Exclusive (60% skór importowanych) 
Głębokość siedziska: głębokie
Dostępne kolory: czarny, brązowy, london, mieszany
 
Ceny: 
 
Wersja Exclusive: 4800 zł
Cena 4800 zł
 
Zapytaj o produkt

Komentarze

Polecamy

Siodło skokowe Vicky przeznaczone jest dla młodzieży. Posiada dość głębokie siedzisko oraz kwadratowy tylni łęk....

Więcej...

Uprząż wykonana z syntetycznego materiału Biothane® Bardzo lekka i wytrzymała. Doskonale sprawdza się jako uprząż...

Więcej...