Kliknij aby przejść do Jeździeckiego Sklepu Internetowego Cwał

Siodło oficerskie Daw-Mag wz. 36/2012

Kategoria: Siodła wojskowe
Producent: Daw-Mag
Siodło oficerskie wz. 36/2012 jest połączeniem siodła kawaleryjskiego wz. 36/2012 z najefektywniejszymi szczegółami siodła oficerskiego wz. 25.
 
Łęk przedni i tylny został wykonany tak, jak w siodle oficerskim wz. 25 z kulami okutymi blachą alpakową. Pozostała konstrukcja jest siodłem kawaleryjskim wz. 36/2012 z wszystkimi jego zaletami.
 
Siodło produkowane jest w wersji EXCLUSIVE (60% skór importowanych) o rozmiarze siedziska 19”. Dzięki tak dużemu siedzisku uzyskano wyjątkowo wysoki komfort podczas jazdy. Siodło z założenia przeznaczone jest do długich rajdów terenowych, dlatego też musi być zapewniony odpowiedni komfort nie tylko dla jeźdźca, ale także dla konia. W związku z tym dla wygody końskiego grzbietu siodło posiada terlicę z ławkami z przodu i z tyłu. Zapewnia to także odpowiednią wentylację i zapobiega odparzeniom oraz otarciom. Dzięki umieszczonym z przodu i z tyłu siodła ramkom można do niego przytroczyć sakwy.
 
Rozmiary siedziska: 19"
Wersje wykonania: EXCLUSIVE (60% skór importowanych)
Dostępne w kolorach: naturalny,czarny, brązowy,london, mieszany
 
Cena: 6000 zł
Cena 6000 zł
 
Zapytaj o produkt

Komentarze

Polecamy

Siodło Millennium jest bardzo dobrym wyborem dla osób, które lubią nowoczesną linię.Posiada płaskie siedzisko oraz...

Więcej...

Siodło oficerskie wzór 1925r. odwzorowane z oryginalnego siodła historycznego. Doskonale nadaje się do długich rajdów...

Więcej...